Kapat

Bim 9 Mart 2018 iPhone X 64 GB İndirimi

Bim market ara ara her daim ilginç ve inanılmaz kampanyalar yapmıştır ve hali hazırda yapmaya devam ediyor. Ülkemizde maalesef çok sık göremediğimiz bir kampanya ile Bim market bizleri bir kez daha şaşırtmayı seviyor. Şuan Türkiye’de üst segment cep telefonu fiyatları almış başını gitmiş maalesef. Hal böyle olunca bu tarz telefon almak isteyenler çok nadirdr olsa böyle güzel kampanyaların peşinde koşup istedikleri telefona sahip olmak istiyorlar.

İşte tam bu nokta Bim market telefon severlerin özellikle iphone severlerin karşısına mükemmel diyebileceğimiz bir iPhone X indirimi ile karşımıza çıkıyor. Bim market 9 Mart 2018 Cuma günü türkiye genelinde ki tüm mağazalarında iPhone X 64 GB dahili hafıza sahip modelini 4.999 TL fiyat etiketi ile satışa sunacaktır.

Şimdi bu fiyat düşük bir fiyat mı diyenleriniz olabilir. Eleştirenler olabilir muhakkak. Fakat piyasada şuan 6.000 TL civarında satılan bu telefonu Bim marketlerden 1.000 TL civarında bir indirim ile satın alınabilecektir. Bu telefonu almak isteyenler için mükemmel bir indirim diyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.