Kapat

Bim 9 Mart 2018 Aktüel Ürünler

Bim market indirimlerle dolu 9 Mart 2018 tarihli kampanya broşürünü yayınladı. Bu kampanya döneminde mutfaklarımız için harika fırsatlar bulunuyor. Bim aktüel ürünler broşüründe hangi ürünler hangi kampanyalar ile yer almış gelin birlikte göz atalım.

Mutfakların artık olmazsa olmazı Ankastre Set ürünü 9 Mart Bim broşüründe yerini almış. KUMTEL Ankastre Set 2 Yıl Garantili olarak satılacak ve Ücretsiz Kurulum’da pakete dahildir. Set Davmlumbaz, Ankastre Ocak ve Ankastre Fırın’dan oluşmaktadır. Özellikler evde kokusuz yemek yapmayı her bayan ister diye düşünüyoruz. Ürünün fiyatına bakıldığında Bi marketlerden daha uyguna alabileceğinizi söyleyebiliriz. Eğer tabii alacaksanız kendi araştırmanızı da yapmanızı tavsiye ederiz. KUMTEL Ankastre 3’lü Setin fiyatı 675,00 TL ve peşin fiyatına 6 taksit imkanı.

  • Düdüklü Tencere 12 lt. 64,90 TL
  • Çelik Mini Tencere Çeşitleri 17,90 TL
  • Borcam Dikdörtgen Fırın Tepsisi 19,50 TL
  • Gülsan 3’lü Çelik Tava Seti 49,90 TL
  • Plastik Saklama Kabı 7’li 9,90 TL

Bim aktüel ürünler broşürünün 3.sayfasında ise, 13 Mart Salı gününden itibaren geçerli olacak onlarca bebek ürününde fırsatlar bulabilirsiniz. Bim katalog bu hafta kampanyasında bizlere inanılmaz fiyatlar sunduğu broşür görsellerini aşağıda incelemenize sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.