Kapat
Hopi ile Avis Araç Kiralama’da %30 indirim ve 30 Paracık Fırsatı!
Araç Kiralama 88 views 1

Atlasglobal ile Avis’ten %35 İndirimle Araç Kiralama Fırsatı

Atlas global ile uçan yolcuların keyfinin karada da sürmesi için Avis ile yapılan anlaşma sayesinde araç kiralama rezervasyonlarında  %35 indirim yapılmaktadır. Bu indirimden yaralanmak için Atlasglobal Business’te yolculuk yapmak ya da Atlasmiles Gold ve Platinum üyesi olmak gerekmektedir. Bu şartları taşımayan kişiler kampanyadan yararlanamamaktadır. Böylelikle bu şartlara sahip kişilerin Avis üzerinden yapacakları araç kiralama işlemlerinde Atlasglobal kampanya kapsamında %35 indirim yapılacaktır.

Atlasglobal Kampanya Süresi ve Şartları

Atlasglobal kampanya kapsamında Avis’ten yapılacak olan araç kiralama işlemlerinde uygulanacak olan %35 oranındaki indirim 31 Mart 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilememekte ve sadece yurt içindeki araç kiralama işlemlerinde geçerlidir. Ayrıca sadece günlük kiralamalar için geçerli olup en fazla kiralama süresi 28 gün ile sınırlandırılmıştır. Bunların dışında bu kampanya Avis’in filo imkanları ile sınırlı olup Atlasglobal Business yolcuları ile Gold ve Platinum üyeleri yararlanabilmektedir.

Atlasglobal Kampanyası ve Ücret Ödenmesi

Atlasglobal kampanya kapsamında kiralanan araçlara ait ödemelerde dikkat edilmesi ve bilinmesi gereken huşular bulunmaktadır. Araç kiralanırken kiralama ücreti ile güvence bedelleri aynı anda kiralamayı yapan kişiden nakit olarak ya da kendi kredi kartından tahsil edilmektedir. İndirimden yararlanan Atlas global yolcularının C,E,P,L ve K araç gruplarından tercih etmesi durumunda çift kredi kartı ibraz edilmesi gerekmektedir. Kiralama işlemi sona erdiğinde ise fiyat farkı oluşması durumunda ise ödenen ücretin fazla olması durumunda ücretin iadesi yapılırken eksik olması halinde ise aradaki farkta tahsil edilmektedir. Ayrıca kiralanacak olan araca göre 300 lira ile 2250 lira arasında depozit talep edilmektedir. Bu miktar kredi kartı ile de ön provizyon şeklinde ödenebilmektedir. Araç teslim edildikten sonra bu ücretin kullanılmaması durumunda tekrar kredi kartına iade edilmektedir.

“Atlasglobal ile Avis’ten %35 İndirimle Araç Kiralama Fırsatı” üzerine 1 yorum

  1. ahmet çıkın dedi ki:

    Yeni gelen akrabalarımız için iki adet araba kiralamamız gerekiyordu %35’lik indirimden yararlanarak neredeyse arabaları yarı fiyatına kiraladık normalinde bizi yoracak bir bütçeyi bizi yormadan geçirdik Atlasglobal avis ile.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.