Kapat
BKM Express'den clinique.com.tr'de %20 indirim fırsatı!
Anadolu Jet Kampanyaları 135 views 2

AnadoluJet Mobil Uygulamasında 20 TL İade Fırsatı!

Anadolujet ile uçuş yapmayı planlıyorsanız size tavsiyemiz Anadolu Mobil uygulamasını kullanarak BKM Express ile işlemlerinizi yaptırmanızdır. AnadoluJet mobil uygulamasıyla yapacağınız alışverişlerde tek seferde 70 TL ve üzerinde olmak şartıyla yapılan bilet alımlarında 20 TL iade edilmektedir.

Kampanya Süresi Hakkında Bilgi

AnadoluJet ve BKM Express kampanya çerçevesinde hazırlanmış olan bu kampanya 23.10.2017 – 23.11.2017 tarihleri arasında, AnadoluJet mobil uygulamalarından yapılacak alışverişler için geçerli olacaktır. Bu kampanya dahilinde kazanmış olduğunuz 20 TL’nin iadesi alışverişi yapmış olduğunuz kartın bankası/kurumu tarafından 8 Aralık 2017’de yapılacaktır. Bu kampanya, satışa açık TL biriminden ödenecek biletler için tarih kısıtlaması söz konusu olmadan gerçekleştirilecektir.

Kampanyanın Katılım Şartları Nelerdir?

BKM Express ve AnadoluJet tarafından ortaklaşa düzenlenen bu kampanya BKM Express’e ait olan kurum ve bankaların kartları ile tek seferde gerçekleştireceğiniz 70 TL ve üzeri alışverişlerinizin ilk bilet alımlarında geçerli olacaktır. Bu kampanya, katılım şartlarını sağlayan ilk 3000 kişiye uygulanacaktır. Kazanılan miktarın iadesinde TC kimlik numaranız esas alınacak olup bu kampanyadan bir kez faydalanma hakkına sahip olacaksınız. Kampanyanın yapıldığı tarihler arasında bu banka ve kuruma ait kart ile birden çok işlem yapmanız durumunda yaptığınız ilk bilet alımı kampanyaya dahil edilecektir. İade döneminde kazanılan miktarın iadesinin yapılacağı kartınızın açık ve kullanımda olması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılım için BKM Express’e ait kurum veya bankaya ait bir kredi kartı veya banka kartıyla tek seferde 70 TL ve üzeri bilet satın alma işlemini AnadoluJet mobil uygulaması üzerinden yapmanız gerekmektedir. Bu işlemin ardından kazandığınız 20 TL indirim miktarı alışverişte kullandığını karta iade olunacaktır. Bu iade sonrasında kazandığınız bu indirimi kullanma konusunda bir zaman sınırlandırması söz konusu değildir. Ek kart ile AnadoluJet Mobil uygulamasından alışverişinizi yaptıysanız bu kart ile elde ettiğiniz iade hakkını bankanın bu konudaki politikası doğrultusunda elde edebileceksiniz. Ek kart konusunda bankalar arasında farklı uygulamalar söz konusu olabilmektedir. BKM Express ve AnadoluJet kampanya koşullarında değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutmaktadırlar.

“AnadoluJet Mobil Uygulamasında 20 TL İade Fırsatı!” üzerine 2 yorum

  1. Çağlar Dörtyıldız dedi ki:

    Anadolu jeti seviyorum fiyatları uygun ayrıca uçakları gayet konforlu servis hizmetleride iyi. Yerli firma olması nedeniyle sürekli Anadolu jeti kullanıyorum umarım buralarıda yabancılara satmazlar.

  2. yavuz kalender dedi ki:

    Anadolu jet gayet güzel havayolu şirketi zaten THY bünyesinde bulunan bir marka. Heleki son Trabzon’da yaşanan pist dışına çıkan uçak olayından sonra THY ve Anadolu jet’ten başka firma tercih etmem.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.